O nas – Co zyskasz współpracując z nami?

Działania reklamowe w internecie wymagają dużego doświadczenia, sprawdzonych metod i otwartego umysłu na nowe możliwości. Działanie algorytmu wyszukiwarki Google zmienia się nieustannie.

Założyciel Jazz SEO ma ponad 10-cio letnie doświadczenie w branży. Zaczynaliśmy jako copywriterzy w 2008 roku szybko rozwijając się w dziedzinie SEO. Przechodziliśmy przez poszczególne szczeble wtajemniczenia, dzięki czemu znakomicie rozumiemy całą specyfikę tematu pozycjonowania stron internetowych. Jesteśmy gotowi, żeby się z Tobą tym podzielić.

Działalność jako firma rozpoczęliśmy w 2014 roku. Dzięki doświadczeniu nabytemu wcześniej, od razu byliśmy w stanie sprostać oczekiwaniom rynku. Dziś możemy się pochwalić kilkuset zadowolonymi Klientami i wieloma zrealizowanymi kampaniami.

Nasze marki


 

Dlaczego właśnie my?


Rzetelność i transparentność

Do każdego Klienta podchodzimy z pełnym szacunkiem. Warunki współpracy określamy jasno i klarownie. Podpisywane z Klientami umowy nie zawierają haczyków i żadnych innych niekorzystnych zapisów. Trzymamy się wyznaczonych terminów.

Kwalifikacje i doświadczenie

Ponad 10-letnie doświadczenie w szeroko pojętej branży marketingu internetowego powoduje, że doskonale rozumiemy jej specyfikę. Stale jesteśmy na bieżąco w panujących trendach uczestnicząc w branżowych konferencjach.

Merytoryczne wsparcie i pomoc

Będziemy dla Ciebie partnerem w rozwoju Twojego biznesu w zakresie widoczności w Sieci. Na każdym etapie współpracy możesz liczyć na poradę i merytoryczne wsparcie z naszej strony. Działamy po to, aby Twoja firma mogła rosnąć.

Indywidualne podejście do Klienta

Każda firma jest inna. Ma inne potrzeby i cele. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę i do każdej realizowanej kampanii podchodzimy w sposób indywidualny dbając o to, aby realizować przede wszystkim potrzeby Twojej firmy.

Nasze referencje


Więcej opinii znajdziesz na naszej wizytówce Google.

Zaufali nam


Nasze usługi