Oferta


Oferta firmy Jazz SEO jest stale poszerzana i udoskonalana. Kładziemy duży nacisk na jakość naszych usług przy jednoczesnym zachowaniu możliwie jak najniższych cen. Zachęcamy do skorzystania z zakładki „Promocje”, w której na bieżąco udzielmy informacji, w jaki sposób można skorzystać z naszych usług taniej lub nawet za darmo.


Audyty SEO i pozycjonowanie stron

Jedną ze specjalności naszej firmy są audyty SEO. Oferta w tym zakresie podzielona jest na cztery pakiety, z czego jeden jest darmowy:

Każdy różni się od siebie w zależności od zapotrzebowania klientów. Po zakończeniu prac otrzymasz od nas kompleksowy raport w formacie PDF wraz z proponowanymi rozwiązaniami zidentyfikowanych problemów. W ramach pakietu HardBop klient otrzymuje także wsparcie merytoryczne (nie techniczne) przy wprowadzaniu poprawek na stronie internetowej.

Nasza oferta jest elastyczna. Jeśli interesuje Cię tylko jakiś jeden wybrany element audytu SEO (np. analiza profilu linków przychodzących) prosimy o kontakt celem indywidualnej wyceny zlecenia.

Sprawdź ofertę audytów SEO

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy także kilka pakietów pozycjonowania:

  • Pakiet JazzStart stworzony z myślą o małych, prywatnych stronach,
  • Pakiet JazzMałaFirma idealny dla lokalnych przedsiębiorstw,
  • Pakiet JazzKrajowyBiznes przeznaczony dla firm działających na terenie całego kraju.

Sprawdź ofertę pozycjonowania stron


Tworzenie profesjonalnego zaplecza SEO

Dla naszych Klientów przygotowujemy także profesjonalne zaplecze SEO, bez którego wielu pozycjonerów nie wyobraża sobie pozycjonowania. Dzięki stronom zapleczowym możemy samodzielnie stworzyć „miejscówki” na linki i co najważniejsze, tylko my mamy do nich dostęp. Sprawia to, iż zostawiamy konkurencję daleko w tyle.

Sprawdź ofertę tworzenia zaplecza SEO


Link building

Trzecim elementem, którym zajmuje się firma Jazz SEO jest link building. Oferujemy katalogowanie stron internetowych w przeróżnych kategoriach, dzięki czemu otrzymujesz silne linki tematyczne. Stale monitorujemy naszą bazę, dzięki czemu znajdują się w niej tylko najbardziej wartościowe katalogi. Na wstępie odrzucamy katalogi zbanowane, niemoderowane, „śmieciowe”, posiadające niski TrustFlow itp. W ramach usług katalogowania stron WWW oferujemy następujące kategorie:

Jeśli nie odpowiadają Państwu przygotowane przez nas pakiety, prosimy o kontakt – przygotujemy specjalną ofertę, która zaspokoi Państwa potrzeby. Jesteśmy elastyczni i dopasowujemy się do wymagań klienta. Zapraszamy do kontaktu.

Poza katalogowaniem oferujemy również linki z forów internetowych. Najnowsze aktualizacje algorytmu Google wymuszają coraz większą dywersyfikację linków doprowadzających. Dlatego też istotnym jest pozyskiwanie linków z forów internetowych celem „dopalenia” poszczególnych fraz i zróżnicowania profilu linków przychodzących. Przeprowadzamy także kampanie marketingu szeptanego na tematycznych forach internetowych i blogach. Dzięki temu Twoja strona zyskuje nie tylko z punktu widzenia SEO, ale również pod względem marketingowym

Jazz SEO zajmuje się również content marketingiem. Piszemy artykuły sponsorowane, redagujemy je pod kątem SEO i publikujemy na tematycznych witrynach WWW. Mają państwo wgląd do tekstu przed jego publikacją. Na podstawie treści Creative Commons przygotujemy grafikę. Przed dodaniem artykułu są Państwo informowani na jakich serwisach pojawi się tekst. Jeśli dysponują Państwo swoimi artykułami, obniżymy cenę wykonania usługi o 30 zł.

Sprawdź ofertę linków z forów Sprawdź ofertę katalogowania stron Sprawdź ofertę content marketingu

Sprawdź ofertę marketingu szeptanego

Oferujemy naszym Klientom również pakiet kompleksowego link buildingu, który wzmocni profil linków pozycjonowanej witryny. Stanowi on mix wszystkich wyżej wymienionych ofert. W pakiecie stawiamy na dywersyfikację źródeł oraz moc, która szacowana jest na podstawie wskaźnika Trust Flow.

Sprawdź ofertę kompleksowego link buildingu