20% zniżki na kompleksowy link building we wrześniu

20% zniżka na kompleksowe zdobywanie linków

We wrześniu przygotowaliśmy dla naszych Klientów zniżkę w wysokości 20% na kompleksowy link building plus gratis w postaci analizy linkowania wewnętrznego Państwa serwisu.

Zdobędziemy dla Was linki z forów internetowych, katalogów, blogów oraz artykułów sponsorowanych. Dywersyfikacja to podstawa w dzisiejszym linkowaniu i właśnie dlatego przygotowaliśmy dla Państwa tę ofertę. Do wyboru oddaliśmy kilka pakietów. Pozyskujemy w większości linki tematyczne (poza katalogami, które są ogólne lub firmowe). W przypadku większych zamówień niemożliwe jest zachowanie 100% tematyczność linków. Oferta skierowana zarówno do nowych stron wymagających podlinkowania jak i serwisów, którym należy poprawić profil linków.

Osoby, które w tym miesiącu skorzystają z naszej promocji, w październiku otrzymają taki sam rabat na kolejny dowolnie wybrany pakiet.

Pakiet 1 Pakiet 2 Pakiet 3 Pakiet 4
Linki z blogów 20 30 40 50
Linki z postów na forach 20 30 40 50
Linki z katalogów 10 20 30 30
Artykuły sponsorowane 2 3 4 5
Łączna ilość linków 52 83 114 135
Normalna cena pakietu    423,00 zł    659,50 zł    896,00 zł    1 082,50 zł
Wrześniowa promocja na kompleksowy link buildingPromocyjna cena pakietu   Wrześniowa promocja na kompleksowy link building338,40 zł    Wrześniowa promocja na kompleksowy link building527,60 zł    Wrześniowa promocja na kompleksowy link building716,80 zł      Wrześniowa promocja na kompleksowy link building866,00 zł
Gratis Analiza linkowania wewnętrznego Analiza linkowania wewnętrznego Analiza linkowania wewnętrznego Analiza linkowania wewnętrznego
Czas realizacji 1 tydzień 2 tygodnie 3 tygodnie 4 tygodnie

Zamów teraz!

  1. Linki z blogów – anchorem jest losowo wybrane imię.
  2. Linki z postów na forach – każde konto jest dokładnie personalizowane (awatar, neutralny podpis). Każdym kontem piszemy maksymalnie do 4 neutralnych postów. Link do Państwa strony znajduje się tylko w jednym poście.
  3. Linki z katalogów – najczęściej są to katalogi ogólne. Wszystkie są zadbane, płatne i moderowane.
  4. Artykuły sponsorowane – wpisy na tematycznych stronach z linkiem do Państwa witryny.

Wszystkie ceny w tabeli są cenami netto. Istnieje możliwość indywidualnego dopasowania oferty do zaistniałych potrzeb. Zapraszamy do kontaktu, jeśli chcą Państwo dobrać ofertę indywidualnie (z zachowaniem 20% rabatu).

Oferta ważna do 30.09.2015. Promocja nie łączy się z innymi rabatami. Po wysłaniu formularza wystawiamy fakturę proformę. Po jej opłaceniu wystawiamy właściwą fakturę VAT i przystępujemy do rozpoczęcia prac.

Oferta wygasła! Zapraszamy do zapoznania się z aktualna propozycją kompleksowego link buildingu.

 


O Mateusz Chorążewicz

W 2012 roku ukończył studia licencjackie na Politechnice Gdańskiej na kierunku Informatyka i ekonometria. Dwa lata później uzyskał tytuł magistra ekonomii na Uniwersytecie Gdańskim.

Pracę w szeroko pojętej branży SEO rozpoczął jeszcze w czasach licealnych, pod koniec 2008 roku. Początkowo jako copywriter, w późniejszym czasie brał również udział w kampaniach link buildingu. Po kilkuletnim okresie zagłębiania się w tajniki pozycjonowania, postanowił otworzyć firmę Jazz SEO oferującą usługi z zakresu m.in. katalogowania stron oraz audytów SEO.

W przeszłości prowadził kilka serwisów internetowych, w tym nieistniejący już Tolkien-World.info. W czasach swojej świetności był on trzecim co do wielkości portalem o tej tematyce w Polsce.

Poza pasją pozycjonerską, żywo interesuje się muzyką. Od wczesnego dzieciństwa gra na fortepianie, klarnecie oraz saksofonie. W 2017 roku ukończył studia na Akademii Muzycznej w Gdańsku na kierunku Jazz i muzyka estradowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *