50% rabat na pozycjonowanie z okazji Black Friday!

Tanie pozycjonowanie stron WWW z Jazz SEO z okazji Black Friday!

Jeśli myślisz, że pozycjonowanie nie może być tanie, mylisz się. Z okazji Black Friday przygotowaliśmy dla naszych Klientów specjalną ofertę – 50% zniżki na comiesięczny abonament przez cały czas trwania umowy. Zaoszczędź nawet 1500 zł rocznie!

Każdy, kto w dniach 18.11.2016 – 28.11.2016 zamówi u nas usługę pozycjonowania, otrzyma 50% rabat na comiesięczny abonament pozycjonowania. Rozliczenie w naszej firmie odbywa się na podstawie systemu mieszanego – część płatna z góry w formie stałej opłaty, a pozostała kwota płatna z dołu po osiągnięciu efektów. Oferujemy trzy różne pakiety cenowe pozycjonowania w zależności od zaistniałych potrzeb:

  • Pakiet JazzStart stworzony z myślą o małych, prywatnych stronach. Miesięczny koszt w promocji to 25 zł + premia za osiągnięte rezultaty (oszczędność 300 zł rocznie),
  • Pakiet JazzMałaFirma idealny dla lokalnych przedsiębiorstw. Miesięczny koszt w promocji to 75 zł + premia za osiągnięte rezultaty (oszczędność 900 zł rocznie),
  • Pakiet JazzKrajowyBiznes przeznaczony dla firm działających na terenie całego kraju. Miesięczny koszt w promocji to 125 zł + premia za osiągnięte rezultaty (oszczędność 1500 zł rocznie).

Wszystkie niezbędne szczegóły dotyczące oferty znaleźć można tutaj. Jeśli Twój serwis nie pasuje do żadnego z powyższych kryteriów, zapraszamy do kontaktu celem indywidualnej wyceny.

Dzięki naszej ofercie zaoszczędzisz nawet 1500 zł rocznie! Wszystko co musisz zrobić, to wybrać interesujący Cię pakiet z tej podstrony i wypełnić formularz.
Bardzo słabySłabyŚredniDobryBardzo dobry (2 głosów, średnia: 3,00 na maksymalnie 5)
Loading...

Do promocji wpisu na Facebooku użyto grafiki http://kamarashev.deviantart.com/art/3D-Black-Wood-Style-by-Kamarashev-341363439


O Mateusz Chorążewicz

W 2012 roku ukończył studia licencjackie na Politechnice Gdańskiej na kierunku Informatyka i ekonometria. Dwa lata później uzyskał tytuł magistra ekonomii na Uniwersytecie Gdańskim.

Pracę w szeroko pojętej branży SEO rozpoczął jeszcze w czasach licealnych, pod koniec 2008 roku. Początkowo jako copywriter, w późniejszym czasie brał również udział w kampaniach link buildingu. Po kilkuletnim okresie zagłębiania się w tajniki pozycjonowania, postanowił otworzyć firmę Jazz SEO oferującą usługi z zakresu m.in. katalogowania stron oraz audytów SEO.

W przeszłości prowadził kilka serwisów internetowych, w tym nieistniejący już Tolkien-World.info. W czasach swojej świetności był on trzecim co do wielkości portalem o tej tematyce w Polsce.

Poza pasją pozycjonerską, żywo interesuje się muzyką. Od wczesnego dzieciństwa gra na fortepianie, klarnecie oraz saksofonie. W 2017 roku ukończył studia na Akademii Muzycznej w Gdańsku na kierunku Jazz i muzyka estradowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *